KÖYLÜ ZOR BİR DÖNEMDEN GEÇİYOR  
15.10.2020
242
Yazı Boyutu: A- A+
CHP’Lİ KURTGÖZ, KÖYLÜ ZOR BİR DÖNEMDEN GEÇİYOR 
CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, hükümetin uyguladığı yanlış tarım politikaları neticesinde köylünün zor bir dönemden geçtiğini söyledi.
Yaşanan salgın nedeniyle köy ziyaretlerine ara veren CHP Tokat İl Başkanlığı normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz önderliğinde Almus ve Kınık Beldesine ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Kurtgöz, İl Genel Meclis Üyesi Yılmaz Özer, Yönetim Kurulu Üyeleri Enis Öcal ve Devrim Gül ile birlikte İlçe Başkanı Baki Bay’ı parti binasında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular. Gerçekleştirilen ziyaretlerde mahalle muhtarları ve mahalle sakinleriyle bir araya gelen CHP İl Örgütü; mahalle sakinlerinin sorunlarını, taleplerini dinledi. 
Almus ilçe ziyaretinin ardından Kınık Beldesine geçen Başkan Kurtgöz ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı Güven Arslan’ı makamında ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. 
Kurtgöz, fasulye ayıklayıp, ekmek fırınına yardım etti.
Belde halkını ziyaret eden Başkan Kurtgöz, fasulye ayıklayan ve ekmek yapan bayanların yanına giderek onlara yardımcı oldu ve yaşanan sıkıntılarla ilgili bilgiler alarak, onların yanlarında ve destekçisi olduklarını söyledi. 
Beldedeki kıraathaneleri ziyaret edip vatandaşlarla çay içen Başkan Kurtgöz, çiftçinin ve vatandaşların sorunlarını dinlediler ve CHP’nin tarım politikalarını, diğer konulardaki çözüm önerilerini anlattılar. 
Başkan Kurtgöz, hükümetin uyguladığı yanlış tarım politikaları neticesinde köylünün zor bir dönemden geçtiğini, bu yaşanan  zor günlerin CHP iktidarıyla son bulacağını söyledi.