Cumhuriyet Halk Partisi’nin ve Millet İttifakımızın çalışmasıyla 31 Mart’ta güzel Ülkemize baharı getirdik. Cumhuriyetimizin İkinci Yüzyılında baharımızı yaza çevireceğiz...  
07.09.2020
122
Yazı Boyutu: A- A+
32. GÜN Gazetesi İmtiyaz sahibi Ahmet Demirağ, İl Başkanımız Sn. Çağdaş KURTGÖZ’ü makamında ziyaret etti.

İl Başkanımız Sn Çağdaş Kurtgöz;

’’Gelecek yüzyılda Cumhuriyet Halk Partisi iktidarını yaşayacağız. Özellikle partimizin yapmış olduğu olağan kurultaydan sonra ve ikinci yüzyıla çağrı beyannamemiz ile birlikte Genel Başkanımızın bize yüklediği sorumluluk gereği gittiğimiz her yerde partimizin ikinci yüzyıla ne şekilde hazırlandığını, nasıl baktığını anlatmaya çalışıyoruz.

 Yine ilimizde özellikle salgın sonrasında neler yaşandı, yurttaşımız, çiftçimiz, esnafımız neyle karşı karşıya kaldı? Bunları gözlemek ve Türkiye’ye dair bunlardan çıkarım yapmak üzere gezilerimize devam ediyoruz. Vatandaşımızdan oy alıp köşesine çekilmek yerine vatandaşın içerisinde olup dertlerini dinlemeye çalışıyoruz. Bu amaçlarla bölgenin tamamını ziyaret ediyorum. Özellikle çiftçilerimizi ziyaret edip neler yaşadıklarını gördük. Bunları görmek bizi çok daha fazla yaraladı. Esnafımızın pandemi koşullarını ne kadar zor geçirdiğini görüyoruz. Bunlarla ilgili politikalar geliştirmek üzere raporlarımızı hazırlayıp parti genel merkezimize sunacağız. Vatandaşın iktidarla ilişkisine baktığımızda bu koşullarda bile iktidarın kendi yandaşını düşünerek politikalar ürettiğini, onların ekonomisini düşündüğünü onların ceplerini dolduracak politikalar ürettiğini bölgemizde görmek bizi üzüyor. Bunları Tokat’ta anlatacağız. Bir hareket yaratabilirsek ne mutlu bize. İnsanlarımızla dayanışarak iktidarı kucaklayacağımıza inanıyoruz. Hep beraber heyecanlıyız. Çünkü gelecek yüzyılda Cumhuriyet Halk Partisi iktidarını yaşayacağız’’ ifadelerini kullandı.