CHP TOKAT YÖNETİMİNDEN ZİRAAT ODASI BAŞKANI Sn. AHMET DÖKÜLEN’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ  
24.12.2020
66
Yazı Boyutu: A- A+
CHP’den Başkan Dökülen’e geçmiş olsun ziyareti
CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, Covit-19 hastalığına yakalanan ve tedavisi tamamlanan Ziraat Odası Başkanı Ahmet Dökülen’e geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.
CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, beraberinde İl Başkan Yardımcıları Hüseyin Yıldırım, Enis Öcal ve Erkan Engin ile birlikte Ziraat Odası Başkanı Ahmet Dökülen’i makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan Kurtgöz, Covid-19 hastalığına yakalanan ve 20 gün tedavi gördükten sonra sağlığına kavuşan Başkan Dökülen’e geçmiş olsun dileklerini ifade ederek, partilerinin çiftçilere yönelik çalışmaları ve İkinci Yüzyıla Çağrı kitabını takdim etti.
ÇİFTÇİNİN SİCİLİ BOZULDU
Ziyaret dolayısı ve güzel dilekleri için Başkan Kurtgöz’e teşekkür eden Başkan Dökülen, ziraat çiftçisinin çok zor bir yıl geçirdiğini söyledi. Çiftçinin sicilinin bozulduğunu ifade eden Başkan Dökülen, “Borcu olmayan, takibe düşmeyen çiftçi kalmadı artık. Çiftçinin evinde tek borcu olmayan evin hanımı gelini odamıza gelip üyelik müracaatları yapmaya başladılar. Buda çiftçinin şuan için geldiği noktayı açık beyan ortaya koyuyor. Bir torba yem 130 TL olmuş çiftçi nasıl geçimini sağlasın” diye konuştu.