CHP TOKAT TEŞKİLATINDAN AŞURE İKRAMI  
21.08.2021
79
Yazı Boyutu: A- A+
DAĞITILAN AŞURE BİRLİK VE BERABERLİK GETİRSİN”
CHP Tokat teşkilatından Aşure ikramı 
Cumhuriyet Halk Partisi Tokat İl Başkanlığı tarafından Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure ikramında bulunuldu. Aşure dağıtımında Muharrem ayının kardeşlik ve barış duygularının pekiştiği bir ay olduğu mesajı verildi.
Paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin arttığı Muharrem ayında CHP Tokat İl Başkanlığı tarafından aşure dağıtımı yapıldı. Novada alış merkezi önünde yapılan aşure dağıtımına İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz, Milletvekili Kadim Durmaz, Merkez İlçe Başkanı Ender Ergün, CHP kadın kolları, gençlik kolları ve partililer katıldı.
CHP Tokat İl Başkanı Çağdaş Kurtgöz Kurtgöz, dağıtılan aşurenin tüm İslam alemine birlik ve beraberlik getirmesi temennisinde bulunarak; “Dağıtılan bu aşure tüm İslam alemine güzellikler, birlik ve beraberlikler getirsin. İnsanlarımıza hizmet etmek, daima güler yüzle onlara hitap etmek, onları mutlu kılma asıl maksadımız ve hedefimiz. Siyasi partiler insanlar olmadan olmuyor, insan olunca da insanların güzelleşmesi, eğitilmesi ve yaşam seviyelerinin yükseltilmesi gerekiyor. Aşure dağıtımında öyle istiyorum ki; tüm İslam alemi ve ülkemiz bu kargaşadan ve dar çerçeveden kurtulsun ve dar tünelden çıkıp selamete uğrasın” diye konuştu.

CHPnet

SİTELERİ